(0-800) 509-100  (091) 114-04-65

Телефонна каналізація

 Кабельна каналізація електрозв'язку - це обладнання та споруди, призначені для прокладання, монтажу та експлуатаційного обслуговування кабелів телекомунікацій, що включають трубопроводи , закладні та оглядові пристрої в колодязях, кабельних шафах, шахтах, колекторах, мостах, естакадах, тунелях, будівлях, а також приміщення для вводу кабелів і розміщення лінійного обладнання (Закон України «Про телекомунікації»). 

Прокладання кабелів зв’язку в кабельній каналізації – це надійний, довготривалий, захищений та економічний спосіб прокладання кабельних ліній телекомунікаційних мереж.

ПАТ «Укртелеком» є власником найбільшої мережі кабельної каналізації електрозв’язку та надає її послуги на всій території України.

На даний час послугами кабельної каналізації від ПАТ «Укртелеком» користуються провідні телекомунікаційні компанії України та багато інших державних і приватних компаній.

Висококваліфіковані співробітники ПАТ «Укртелеком» мають необхідні знання та досвід реалізації складових проектів та забезпечують індивідуальний підхід до потреб кожного клієнта, що дозволяє отримувати та використовувати всі переваги телекомунікаційних послуг.

З питань надання в користування кабельної каналізації електрозв’язку просимо звертатись до відповідного регіонального відділу. Контактна інформація розміщенні у розділі «ККЕ у філіях».