(0-800) 509-100  (091) 114-04-65

Новини

Шановні оператори та провайдери міста Києва!

06.07.2021 

Прийнято рішення продовжити термін подачі звернень щодо легалізації кабелів зв’язку в оглядових пристроях кабельної каналізації м.київа до 1.09.2021 р.
Звернення та питання стосовно процедури проведення легалізації потрібно надсилати на електронну адресу київської міської філії ат «укртелеком» [email protected].

Процедура проведення легалізації кабелів зв’язку доступна за цим посиланням  

Важливо! Процедурою не передбачено жодних штрафних санкцій для операторів та провайдерів! Тільки офіційні платежі по спрощеній схемі!


26.05.2021 

Протягом червня АТ «Укртелеком» проводить легалізацію кабелів зв’язку в оглядових пристроях кабельної каналізації столиці Укртелеком звертається до власників несанкціоновано розміщеного телекоммайна у кабельній каналізації електрозв’язку (ККЕ) у м. Київ з пропозицією розпочати роботу щодо легалізації відносин шляхом укладання відповідних договорів.

Кабельна каналізація електрозв’язку має обмежений ресурс і всі провайдери повинні мати рівні права щодо доступу та користування нею. Однак є деякі оператори, чиї кабелі прокладено нелегально. Укртелеком, який є власником та володільцем ККЕ, та на балансі якого є утримання ККЕ, проводить низку заходів для наведення ладу у кабельній каналізації, забезпечення всім гравцям ринку однакових умов користування нею. Як показує досвід з інвентаризації кабельної каналізації, досить часто там виявляється нелегальний кабель. Тому Укртелеком пропонує ініціативу: власникам несанкціоновано розміщеного майна у столичній ККЕ розпочати роботу з його легалізації.

Строк для подання звернень: з 01.06.2021 до 30.06.2021 р. включно.

Звернення (скан-копії пакету документів) потрібно надсилати на електронну адресу Київської міської філії АТ «Укртелеком» [email protected]. Оригінал звернення замовник має надіслати поштовою (з повідомленням) або кур’єрською службою на адресу Київської міської філії АТ Укртелеком: вул. Солом’янська, 34а, м. Київ, 03310.